aug.
19

Beiratkozás a Feel Good Tánciskolába 2014/2015-ös tanévre

Beiratkozás a Feel Good Tánciskolába 2014/2015-ös tanévre

Tánciskolánk a nyári szünet után, szeptember 1-jén, ismét elkezdi a hip-hop táncoktatást immár két szegedi és 7 vidéki helyszínen. A meglévő csoportok mellett természetesen idén is indulnak kezdő tanfolyamok, amelyekhez csatlakozhatnak a táncolni vágyók. Nincs más dolgod, mint kiválasztani a hozzád legközelebb eső oktatási helyszínt, amelyekről bővebben olvashatsz a helyszínek menüpont alatt. Használd ki az ingyenes táncórákat! 

Elég csak az ingyenes óra után eldöntened, hogy a beiratkozás mellett döntesz-e, így nincs feszengés és kötöttség. Ezekről hamarosan a beiratkozásnál találsz információkat. Amennyiben biztos vagy a dolgodban, hogy a Feel Good tagja szeretnél lenni, akkor nincs más hátra, mint figyelmesen megnézned a szeptember eleji csatlakozási időpontokat és beiratkoznod a tánciskolába. Ilyen egyszerű!:-) 

Amennyiben kérdésed támadt, írj nekünk bátran: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.